0(553)198 00 50

İncir Sigorta

MİXTRAFİK ile Mapfre den trafikte karma güvence

  • Ana Sayfa
  • >
  • Blog
  • >
  • MİXTRAFİK ile Mapfre den trafikte karma güvence
 
 

                                                                                                                                                   MİXTRAFİK ile Mapfre’den trafikte karma güvence

Mapfre Sigorta, geniş kapsamlı trafik sigortası paketi MixTrafik ile zorunlu trafik sigortası, yol yardım, onarım desteği ve ikame araç gibi birçok güvenceyi bir arada sunuyor.

Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinden Mapfre Sigorta, MixTrafik ile trafik sigortasına yepyeni bir bakış açısı getiriyor. MixTrafik,  Zorunlu trafik sigortasına ek olarak  yol yardımı, lastik tamiri, mini onarım, oto cam değişimi, ikame araç  gibi bir çok  ek güvenceyi de tek bir poliçede sağlayarak aracınızı güvence altına alıyor. Yaralanma ya da ani hastalık durumunda hastaneye nakil hizmetini de kapsayan MixTrafik, araç kullanıcılarına trafik sigortasının çok ötesinde bir güvence sağlıyor.

MixTrafik’in “MixTrafik”, “MixTrafix+” ve “MixTrafik Ekstra” olmak üzere trafikte ek güvence sunan, farklı kapsamlara sahip üç ayrı paketi bulunuyor. “MixTrafik” paketi genişletilmiş yol yardımı ve ferdi yardım hizmetlerini kapsarken,  “MixTrafix+” bu hizmetlere ek olarak oto cam değişim hizmetini de içeriyor. “MixTrafik Ekstra”da ise genişletilmiş yol yardımı, ferdi yardım  ve oto cam değişim hizmetlerine ek olarak lastik hasar onarımı, mini onarım ve ikame araç hizmetleri de yer alıyor.